Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز545
دیروز716
در هفته545
در ماه17238
مجموع2404097

بازدید کنندگان برخط

1
Online

حضرت آیت‌الله جوادی آملی ضمن تقدیر از تلاش‌های پژوهشگاه مطالعات تقریبی در تدوین و چاپ موسوعه 20 جلدی «السنه النبویه فی مصادر المذاهب الاسلامیه » اظهار داشتند: «چاپ این موسوعه نشانگر تلاش محققین حوزه است و با توزیع مناسب آن می‌توان نورانیت اسلام ناب محمدی را به دنیا نشان داد.»


ایشان اظهار داشتند: امروزه تقریب بین مذاهب اسلامی یکی از اساسی ترین مسئولیت‌های ماست و امیدوارم مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی بتواند هر چه بیشتر وارد فاز عملیاتی در عرصه وحدت مسلمانان شود.

ایشان همچنین تاکید کردند: امروزه در خاور میانه جنگ‌های نیابتی در حال افزایش است. همان طور که تمام دنیا به صورت نیابتی 8 سال با ما در حال جنگ بودند و به حول و قوه الهی ایران توانست از 8 سال دفاع مقدس سربلند بیرون بیاید. (خ-1303)

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom